×
InterAutologo

CZĘŚCI I AKCESORIA

Perfekcyjnie dopasowane i bardzo dobrze dostępne dla szybkiej wymiany

 

CZĘŚCI ZAMIENNE

 

opel

TARCZE HAMULCOWE

Oryginalne tarcze hamulcowe Opla zostały zaprojektowane z myślą o największej możliwej skuteczności i najkrótszej drodze hamowania. Produkowane są dla konkretnego modelu Opla i gruntownie testowane, tak by zagwarantować idealne dopasowanie i maksymalną trwałość.

 

Nasze tarcze wyróżnia wysoka jakość wykonania: gładka, odbijająca światła powierzchnia ogranicza ścieranie klocków i hałas, a cała konstrukcja jest świetnie zabezpieczona przed korozją. Tarcze hamulcowe należy zawsze wymieniać parami (komplet dla przedniej i tylnej osi)

 

opel

KLOCKI HAMULCOWE

Oryginalne klocki hamulcowe Opla zaprojektowane zostały osobno dla poszczególnych modeli Opla i spełniają najwyższe standardy jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. W połączeniu z oryginalnymi tarczami hamulcowymi zapewniają maksymalną trwałość.

 

Wszystkie części zatwierdzane są przez dział inżynierii i odpowiadają najnowszej specyfikacji technicznej i wymogom dotyczącym jakości. Klocki hamulcowe należy zawsze wymieniać parami (komplet dla przedniej i tylnej osi).

 

opel

FILTRY KABINOWE

Oryginalne węglowe filtry kabinowe Opla mają na celu pochłanianie szkodliwych gazów, drobnych cząsteczek kurzu i nieprzyjemnych zapachów, zapobiegając ich przedostawaniu się do kabiny. Filtry zapewniają stały dostęp czystego powietrza, dzięki czemu zwiększają komfort podróżowania, zwłaszcza dla osób ze skłonnością do alergii czy astmatyków.

 

Oryginalne filtry kabinowe zwiększają bezpieczeństwo jazdy, ograniczając zjawisko zaparowywania szyb. Ponadto chronią układ klimatyzacji i ogrzewania przed zanieczyszczeniem, zapobiegając jego przedwczesnemu zużyciu. Opel zaleca wymianę filtra kabinowego przynajmniej raz do roku.

 

opel

AKUMULATORY

Oryginalne akumulatory Opla są bezobsługowe, nie wymagają dodawania wody. Zostały zaprojektowane z myślą o wydajnej pracy w zróżnicowanych warunkach, w tym również podczas mrozów i krótki podróży.
Akumulatory wyposażone są m.in. w zintegrowany wskaźnik naładowania oraz specjalną konstrukcję wieka zabezpieczającą przed wylaniem elektrolitu.

 

Technologia Ca/Ca wykorzystuje stopy metali szlachetnych dla większych zdolności magazynowania energii i ochrony przed korozją. Zoptymalizowana geometria ogniw umożliwia również lepszy przepływ prądu.

 

opel

WYCIERACZKI "FLAT BLADE"

Oryginalne wycieraczki Opla wykorzystują najnowszą technologię. Płaska, bezprzegubowa, bezramkowa konstrukcja ze zintegrowanymi spoilerami i odpowiednim dociskiem do szyby zapewnia imponującą skuteczność i ograniczają poziom generowanego hałasu. W parze ze zwiększoną kulturą pracy z dużą częstotliwością idzie niezawodne działanie w okresie zimowym dzięki wyeliminowaniu elementów podatnych na przymarzanie.

 

Wycieraczki wykonane są z kauczuku ze specjalną gładką powłoką i dostosowywane są do poszczególnych modeli Opla. Zintegrowane spojlery i wstępnie zamocowane adaptery ułatwiają instalację. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy wymianę piór wycieraczek przynajmniej raz w roku.

 

 

 

CZĘŚCI NAPRWCZE

 

opel

SZYBA PRZEDNIA

Przygotowane do montażu oryginalne szyby Opla gwarantują idealne dopasowanie.
Szyba przednia to istotny element bezpieczeństwa jazdy, dlatego produkty Opla przechodzą testy zderzeniowe, aby zapewnić maksymalną ochronę kierowcy i pasażerów.

 

opel

BŁOTNIKI

Oryginalne zderzaki Opla są dokładnie dopasowane do Twojego modelu i pozwalają mu zachować oryginalną stylistykę.


Nieautoryzowane części zamienne są odtwarzane na wzór elementów fabrycznych, aby można było umieścić w nich odpowiednie otwory ułatwiające zamocowanie. W rezultacie często widoczne są wizualne niedoskonałości naprawy, co obniża wartość odsprzedaży pojazdu. Oryginalne zderzaki Opla są nie tylko dopracowane wizualnie, ale również przechodzą testy zderzeniowe, aby zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

fiat

OŚWIETLENIE

Uszkodzone, przyciemnione lub przepalone oświetlenie może stwarzać zagrożenie na drodze. Zapewnij sobie optymalną widoczność z oryginalnymi reflektorami i żarówkami Opla.
Prawidłowe oświetlenie to nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

opel

PIASTY I ŁOŻYSKA KÓŁ

Tam, gdzie liczy się płynna, wydajna praca elementów mechanicznych, oryginalne piasty i łożyska Opla zapewniają najwyższą jakość i niezawodność w każdych warunkach.

 

Opel oferuje świetne dopasowanie w przystępnej cenie. Oryginalne zestawy naprawcze dostępne są dla większości modeli.

 

opel

CHŁODNICE

Oryginalne chłodnice Opla są niezawodne, lekkie, odporne na korozję i zapewniają optymalne przenoszenie ciepła. To serce układu chłodzenia pojazdu. Podczas odprowadzania ciepła z płynu chłodzącego na zewnątrz pojazdu zakrętka chłodnicy uszczelnia system i zapewnia odpowiednie ciśnienie. Oryginalne chłodnie Opla gwarantują idealne dopasowanie i funkcjonalność, a ponadto przechodzą testy zderzeniowe z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Zdaj się na jakość Opla!

 

opel

AMORTYZATORY

Wysoka jakość wykonania i wzorowa funkcjonalność zapewniają niezawodne użytkowanie i wytrzymałość. Amortyzatory Opla wspomagają bezpieczną, komfortową jazdę, ograniczając drgania i utrzymując kontakt kół z podłożem w każdych warunkach. Regularna konserwacja zawieszenia pojazdu jest niezbędna dla zachowania pożądanych właściwości jezdnych, również podczas sytuacji awaryjnych.


Zalecamy wizualną kontrolę i smarowanie elementów zawieszenia przy każdej wymianie oleju, a także coroczny przegląd poszczególnych podzespołów, ponieważ stan zawieszenia przekłada się na zużycie opon.

 

 

 

PŁYNY EKSPLOATACYJNE

 

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY OPLA

Dexos to nowy, ekologiczny, wysoko wydajny olej, zapewniający wzorowe zdolności oczyszczające i ochronne silnika oraz optymalne wykorzystanie paliwa. Specjalna formuła wzbogacona o dodatki dyspersyjne zabezpiecza przed szkodliwymi osadami.

 

Odpowiedni olej silnikowy pomaga utrzymać wydajność układów oczyszczania spalin (filtr cząstek stałych i katalizator) w silnikach diesla i benzynowych dzięki niskiej zawartości popiołów siarczanowych, fosforu i siarki.

 

opel

PŁYN HAMULCOWY

Oryginalny płyn hamulcowy Opel dla hydraulicznych systemów hamulcowych i sprzęgieł wyróżnia się niską lepkością w szerokim zakresie temperatur. Został zaprojektowany z myślą o najnowocześniejszych systemach ABS i ESP, zapewniając błyskawiczną, responsywną pracę układu.


Płyn odznacza się wzorową stabilnością termiczną i gwarantuje skuteczną ochronę przed korozją.

 

opel

PŁYN CHŁODNICZY

Oryginalny płyn chłodniczy Opel zapewnia odpowiednią ochronę przed zamarzaniem oraz przegrzaniem układu chłodzącego, a przy tym zawiera odpowiednie stężenie substancji chroniących przed korozją, kawitacją i tworzeniem się osadów oraz piany. Gwarantuje pełną całoroczną kompatybilność ze stalą, aluminium, miedzią, mosiądzem, tworzywami sztucznymi i innymi materiałami obecnymi w silniku i mającymi kontakt z płynem. Produkt ten przeszedł gruntowne testy i jest zgodny ze specyfikacją fabryczną.

 

opel

PŁYN DO SPRYSKIWACZY

Oryginalny płyn do spryskiwaczy szyb jest na niskie temperatury i sprawdzi się o każdej porze roku. Pasuje do wszystkich modeli z wirnikowymi dyszami spryskiwaczy, zapewniając maksymalną siłę i wydajność czyszczenia.

 

Z łatwością usuwa brud, olej, sadzę, sól drogową i kurz wyrzucane podczas hamowania. Jednocześnie jest bezpieczny dla soczewek reflektorów lamp, lakieru i tworzyw sztucznych. Jego wysoka jakość została potwierdzona w niezależnych testach konsumenckich.

 

opel

SPRAYE I KREDKI DO LAKIERU

Oryginalne zestawy naprawcze lakieru pozwalają w prosty sposób usunąć drobne przebarwienia i ryski. Dostępne są w idealnie dobranych kolorach, zapewniając nie tylko dopasowaną barwę, ale również wykończenie: bazowe, metaliczne lub perłowe. Specjalna formuła gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i paliwo, a przy tym odznacza się imponującą przyczepnością, trwałością i elastycznością.

 


Produkt jest przyjazny dla środowiska, nie zawiera metali ciężkich ani chlorofluorowęglowodorów, a opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu. Pokrywki zabezpieczone przed dziećmi i samoczyszczące się dysze ułatwiają bezpieczną aplikację.

 

 • NASZ ZESPÓŁ

   

  Grzegorz Piskała
  Kierownik Działu
  Części i Akcesoriów

   

  Damian Chmielewski
  Specjalista ds.
  Części i Akcesoriów

   

  Adam Swornóg
  Specjalista ds.
  Części i Akcesoriów

   

   

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

   
  Formularz kontaktowy
 • CZĘŚCI
  phone ico tel: 12 378 17 19
  mail ico czesci.opel@interauto.krakow.pl

   

  godziny otwarcia:
  clock icopon-pt: 7 - 20
  clock icosob: 7 - 14