×
InterAutologo

FLOTA

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY.

 

Zalety oferty flotowej Opla

Oferta dla biznesu 
Opel dysponuje całą gamą elastycznych, efektywnych kosztowo rozwiązań stworzonych z myślą o potrzebach biznesowych. Dodatkowo, zapewniamy wysokiej jakości, profesjonalną obsługę posprzedażną. Nasze auta mają bogate wyposażenie, optymalne rozmiary i osiągi, świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają nieskrępowaną przyjemność z jazdy. Skorzystaj z naszegokonfiguratora – zobacz pełną gamę modeli osobowych i dostawczych Opla. 

Opel FlexCare B2B – komfort i bezpieczeństwo 
Nasze samochody należą do ponadprzeciętnie trwałych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje Opli w rankingach niezawodności niemieckich instytutów badawczych. Jednak dla pełnego komfortu użytkownika, mogą być objęte gwarancją sprzedawcy i Ochroną Pogwarancyjną wraz z usługami całodobowego Opel Assistance aż przez 5 lat eksploatacji.

Obniżone koszty użytkowania
Modele Opla wyróżnia niskie zużycie paliwa i obniżona emisja spalin, szczególnie te wyposażone w technologię ECOTEC ® lub fabryczną instalację LPG. To w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami obsługi serwisowej przekłada się na niższe całkowite koszty użytkowania. Szczegółowe informacje o procedurze badań pojazdów odzwierciedlającej bardziej rzeczywiste wyniki spalania znajdziesz nawww.opel.pl w sekcji Nowe wyniki spalania.

Twój Dealer jest wszędzie 
Sieć Dealerów marki Opel jest gęsta i równomiernie rozłożona na terenie całej Polski i Europy.  Czas to pieniądz – do salonów, serwisów i magazynów części zamiennych marki Opel masz szybki dostęp.

Pełna gama modelowa 
Ekscytująca, szeroka gama nowoczesnych modeli obejmuje pojazdy typowo użytkowe gotowe na każde wyzwanie oraz eleganckie i komfortowe samochody osobowe. Każdy z modeli Opla wykorzystuje niemiecką inżynierię oraz wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Lista ich zalet jest niezwykle długa.

 

UŻYTKOWNIK AUTA SŁUŻBOWEGO.

 

Zalety oferty flotowej Opla

Usługi Opla wszędzie i szybko dostępne
Duża europejska sieć salonów sprzedaży i serwisów dla Twojej wygody. Znajdź swojego Dealera!

Wybierz swojego Opla 
Samochody małe, rodzinne, kombi, SUV-y, crossovery, auta sportowe, kabriolety, pojazdy dostawcze. Wszystkie są! Dbamy o ekonomię i design. Nasze auta mają optymalne rozmiary i osiągi, świetnie wyglądają a jednocześnie zapewniają nieskrępowaną przyjemność z jazdy. Skorzystaj z naszegokonfiguratora.

Opel Assistance 24h 
Niezależnie dokąd jedziesz, nawet w przypadku dużych problemów dotrzesz do celu. Opel Assistance to całodobowa obsługa w ponad 40 krajach Europy. Pakiet świadczeń obejmuje m.in. udzielenie pomocy na drodze, zorganizowanie holowania auta do warsztatu, pomoc w wynajmie innego samochodu, zorganizowanie zakwaterowania w hotelu lub zapewnienie możliwości kontynuowania podróży pociągiem lub samolotem.

Specjalne warunki serwisowe 
Prowadzimy kompleksową obsługę serwisową klientów flotowych za pośrednictwem rozległej sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel. Dedykowana osoba kontaktowa, priorytetowa obsługa, auto zastępcze to kolejne z wielu przywilejów naszych klientów.

 

 

MENEDŻER FLOTY.

 

Zalety oferty flotowej Opla

Obsługa Klientów Kluczowych 
Mamy zespół, który dba o bezpieczeństwo i wygodę korzystania z usług Opla. Pomagamy dodatkowo ograniczyć koszty zarządzania flotą. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem ds. Obsługi Klientów Kluczowych, zgodnie z lokalizacją Twojej firmy.

Wybierz swojego Opla 
Samochody małe, rodzinne, kombi, SUV-y, crossovery, auta sportowe, kabriolety - i cała gama pojazdów typowo użytkowych z opcją lokalnych konwersji specjalnych.

Samochody dostawcze 
Gama dostawczych modeli Opla obejmuje setki wersji: furgony, podwozia i platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne. Mamy wielki wybór.

Niskie całkowite koszty użytkowania 
W dużych flotach jednym z kluczowych argumentów kosztowych są niskie zużycie paliwa i emisja spalin. Jak wiadomo, redukcja kosztów użytkowania to nasza specjalność. Wystarczy spojrzeć na modele wyposażone w technologię ECOTEC ® lub fabryczną instalację LPG.

Specjalne warunki SERVICE4FLEET 
Prowadzimy kompleksowy program obsługi serwisowej klientów flotowych Service4Fleet za pośrednictwem rozległej sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel. Wszyscy klienci programu objęci są jednolitymi i transparentnymi zasadami działania oraz specjalną, bardzo konkurencyjną, spójną polityką cenową i rabatową.

Usługi Opla wszędzie i szybko dostępne 
Duża europejska sieć serwisów ze stałym magazynem części zamiennych to zaoszczędzony również Twój czas i pieniądze.

 

 • NASZ ZESPÓŁ

   

  Paweł Sieprawski
  Kierownik Działu Floty

   

  Filip Polek
  Specjalista ds. Kluczowych Klientów

   

  Kinga Kiebdój
  Doradca Działu Flotowego

   

   

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

   
  Formularz kontaktowy