×
InterAutologo

 

LEGENDA EWOLUUJE

Pojazdy Jeep® 4xe sprawią, że życie będzie łatwiejsze: dwa samochody w jednym, w pełni elektryczny napęd plus właściwości hybrydy,
bardziej ekologiczny i przyszłościowy niż SUV-y marki Jeep® z tradycyjnymi silnikami.
Napędzany naszym zamiłowaniem do przygody.

 

 

Nadchodzi nowa, hybrydowa technologia umożliwiająca ładowanie z gniazdka, zastosowana w mającym się wkrótce ukazać, nowym Jeepie 4xe. Wyróżniają go niespotykane wcześniej osiągi napędu 4x4, znakomita wydajność w cyklu miejskim, niskie zużycie paliwa. Przedstawiamy nowego Jeepa Renegade i Compass 4xe.

 

 

WIĘCEJ TECHNOLOGII NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ

Nowy Jeep® 4xe wyposażony będzie w system Plug-In Hybrid, na który składa się silnik benzynowy napędzający przednie koła oraz silnik elektryczny zapewniający napęd dla tylnych kół. Silnik elektryczny zasilany będzie przez akumulator o mocy 11.4 kW, ładowany podczas jazdy poprzez hamowanie rekuperacyjne lub zewnętrznie z gniazdka elektrycznego. Po naładowaniu akumulator sprawi, że na dystansie do 50 km samochód funkcjonować będzie jak w pełni elektryczny pojazd.

 

 

SZYBKIE I ŁATWE ŁADOWANIE W DOMU

Chcesz doświadczyć szybszego ładowania w domu? Wypróbuj Wallbox i inne dedykowane akcesoria Mopar przeznaczone do ładowania hybrydowego Jeepa® 4xe w intuicyjny sposób i w domowych warunkach, w znacznym stopniu skracające czas ładowania, dzięki czemu możesz poczuć jeszcze więcej wolności w poszukiwaniu nowych przygód.

 

 

STEROWANIE NOWYMI FUNKCJAMI Z WNĘTRZA

Dostępne tryby Hybrid, Electric i e-Save.
Ponadto, nowy system Selec-Terrain® oferuje nową, ekskluzywną funkcję: tryb Sport, zwiększający otwarcie przepustnicy i poprawiający reakcję układu kierowniczego.

 

 

TWOJA CODZIENNA PODRÓŻ HYBRYDĄ
TYPU PLUG-IN

Nowe SUV-y Jeep® 4xe będą niezwykle elastyczne i gotowe, aby ułatwiać Ci codzienne życie. Przekonaj się sam!

  • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

     
    Formularz kontaktowy