×
InterAutologo

O nas

InterAuto to firma, która jest jednym z największych dealerów samochodowych w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. W naszym portfolio znajdują się następujące marki: Škoda, Opel, Peugeot, Fiat, Fiat Professional, Jeep.

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Odwiedzając autoryzowane salony i serwisy InterAuto, otrzymujecie Państwo gwarancję obsługi na najwyższym poziomie w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów.

Nasi doradcy finansowi przygotują na miejscu indywidualne oferty finansowe oraz pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, a doświadczona kadra techniczna zadba o Państwa samochody, wykonując profesjonalne przeglądy serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne.

Mamy świadomość, iż biznes dealerski to nie tylko sprzedaż i serwis. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiliśmy największe w Małopolsce Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych świadczące kompleksową obsługę blacharsko-lakierniczą.

Zapraszamy do naszych salonów.

LOGO SKODA     LOGO FIAT    LOGO JEEP     LOGO OPEL     LOGO PEUGEOT