×
InterAutologo

Samochody elektryczne Škody w Inter Auto

Zadaj sobie pytania: „Co mnie napędza?”, „Co sprawia, że serce mocniej mi bije?”. Skup się na tym, co najważniejsze: kieruj się emocjami, wydajnością i innowacyjnością, a dzięki temu zawsze będziesz podążać tylko naprzód! Zapraszamy do świata samochodów elektrycznych ŠKODY!
 

Przedstawiamy modele ŠKODY z serii samochodów elektrycznych.
Samochody dostępne w naszych salonach, naładowane pozytywną energią, które czekają na przetestowanie!

CZUJĄCA PULS MIASTA ŠKODA CITIGOE IV

To wielki mały skok ŠKODY do świata samochodów elektrycznych. Dzięki efektywnemu zasięgowi 260 km elektryczna i zwinna CITIGOe iv jest idealnym pojazdem do miasta, gdyż świetnie wpisuje się w jego rytm. Jej praktyczność, wydajność i przestronność, a także stylowe nadwozie są wzorem w swoim segmencie.

NOWA DEFINICJA HYBRYDY – ŠKODA SUPERB IV PHEV

SUPERB to flagowy model ŠKODY i właśnie dlatego został on wybrany jako pierwsza hybryda plug-in marki. Litowo-jonowy akumulator czerpie energię z hamowania oraz pracy silnika spalinowego, ale może być naładowany także wprost z gniazdka. Łączny zasięg napędu elektrycznego i silnika 1.4 TSI (dają razem 218 KM) to 930 km.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

MODELE PRZYSZŁOŚCI

Rewolucja w świecie samochodów elektrycznych ŠKODY to droga do przyszłości oparta na zrównoważonym rozwoju. Do końca 2022 roku rodzina modelowa marki będzie obejmować 10 elektrycznych pojazdów w różnych segmentach – sześć z nich będzie całkowicie elektrycznych, cztery będą hybrydami. Oto niektóre z nich!

 

ŠKODA VISION IV

Linie czterodrzwiowego SUVa coupé ŠKODY zapewniają połączenie dynamiczności z przestronnością. Dzięki temu samochód już na pierwszy rzut oka zdradza sportowe wrażenia z jazdy dostarczane przez napęd na wszystkie koła i dwa silniki elektryczne.

 

ŠKODA VISION E

Kierując się pozytywną energią, VISION E oferuje pomysłowe i inteligentne funkcje, w tym bezprzewodowe ładowanie i wiele więcej. Idź wszędzie tam, gdzie musisz być ze wszystkimi domowymi udogodnieniami.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ ELEKTRYCZNYM CITIGOE iV LUB HYBRYDOWYM SUPERBEM iV PHEV