×
InterAutologo

SERWIS

ZAKRES USŁUG
Każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać – niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, napraw czy też zamontowania Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA.
 
NASZ SERWIS TO GWARANCJA JAKOŚCI
Serwis ŠKODA oferuje Ci łatwe i szybkie rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Oszczędź czas i zachowaj spokój. Obsługa serwisowa Twojej ŠKODY może być naprawdę przyjemna!
 
NAPRAWIMY:
Nikt nie zna Twojego auta tak jak my, dlatego rozwiążemy każdy Twój problem ze ŠKODĄ. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Od nas wyjedziesz zawsze zadowolony i pewny swego.
 
SPRAWDZIMY:
Wiemy, że każdy Twój dzień jest pełen wyzwań. Dlatego chcemy Ci zagwarantować pewność na każdym kilometrze i brak niemiłych niespodzianek w podróży. Zadbamy o stan Twojego auta!
 
PAKIETY PRZEGLĄDÓW
Wybierając Pakiet Przeglądów dla swojej ŠKODY, masz pewność, że w przeciągu 4 lat od zakupu nie zapłacisz za żadne obowiązkowe przeglądy w serwisie marki. Pamiętaj jednak, że Pakiet Przeglądów obowiązuje do wybranego przez Ciebie limitu kilometrów - 60 000 km lub 120 000 km. To, który wybierzesz, możesz uzależnić od swoich potrzeb i liczby pokonywanych kilometrów.
 

WYMIANY W RAMACH PAKIETÓW PRZEGLĄDÓW

PEWNOŚĆ
Podczas obowiązywania Pakietu przeglądów nie ponosisz żadnych kosztów wynikających ze standardowego planu serwisowego.
 
SPOKÓJ
Nie dotyczą Cię ewentualne zmiany cen przeglądów (wraz z potrzebnymi częściami i materiałami eksloatacyjnymi).
 
WYGODA
Przegląd możesz wykonać u dowolnego Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA na terenie całego kraju.
 
WYŻSZA WARTOŚĆ
Samochód regularnie serwisowany u Autoryzowanego Partnera Serwisowego utrzymuje wyższą wartość odsprzedaży.