×
InterAutologo

Škoda CitigoE iV już w naszym salonie!

 

Napędzana pozytywną energią ŠKODA CITIGOE IV czeka na przetestowanie w naszych salonach!

Kraków, ul. Kocmyrzowska1c

Kraków, ul. Zakopiańska 94

Krasne 7 k/Rzeszowa

 

CITIGOe iV to pierwszy całkowicie elektryczny samochód seryjny marki ŠKODA. Dzięki niej każda Twoja miejska podróż będzie bezemisyjna.

 

 

Jeśli otworzysz maskę CITIGOe iV, znajdziesz pod nią silnik elektryczny o mocy 82 KM napędzający przednie koła. Drugą częścią napędu jest akumulator o mocy 36,8 kWh znajdujący się w podłodze. Dzięki temu CITIGOe iV nie emituje spalin, pracuje bezszelestnie i nie jest skomplikowany w obsłudze.

 

 

Dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu 210 Nm od samego startu, CITIGOe iV to niezwykle zwinny samochód. Jazda nim jest przyjemna, niezależnie od dystansu. CITIGOe iV przyspiesza od 0 do 100 km/h w 12,5 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 130 km/h.

 

 

Zasięg do 260 km pozwoli Ci cały dzień poruszać się po mieście. Dodatkowo możesz liczyć na szybkie ładowarki DC, które świetnie sprawdzają się podczas dłuższych podróży.

 

 

Dzięki specjalnym ładowarkom możesz łatwo ładować akumulatory samochodu w domu lub w podróży. Używając konwencjonalnego gniazdka domowego o maksymalnej mocy 2,3 kW, możesz naładować swojego CITIGOe iV do 80% pojemności w dokładnie 12 godzin i 43 minut. Z kolei przez specjalne gniazdo o mocy 7,2 kW zajmie Ci to 4 godziny i 15 minut. Obie te metody korzystają z prądu zmiennego, który znajdziesz w gniazdach domowych.

 

 

Jeśli wyruszyłeś w podróż i potrzebujesz naładować CITIGOe iV, użyj szybkiej ładowarki DC która ma znacznie większą moc – aż 40 kW. Dzięki niej naładujesz baterię do 80% w ciągu zaledwie 1 godziny. W ten typ ładowarki wyposażone są samochody w wersji Style.

 

 

Każdy model CITIGOe iV oferuje mnóstwo usług online, co ułatwia zdalną obsługę klimatyzacji, ładowanie baterii lub sprawdzanie zasięgu samochodu – gdziekolwiek jesteś!

 

 

CITIGOe iV sprawia, że parkowanie jest dziecinnie proste. Trzy czujniki parkowania zintegrowane z tylnym zderzakiem zapewniają pomoc, sprawdzając odległość od wszelkich przeszkód.