×
InterAutologo

NOWY PEUGEOT e-208

NOWY PEUGEOT e-208 – Wyróżniająca się, sportowa sylwetka

 

 

Nowe wrażenia z jazdy

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań:

  • płynna jazda bez szarpnięć,
  • mocne przyspieszenie dzięki wysokiemu, natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu,
  • całkowicie cichy silnik,
  • 0 g emisji CO2 podczas jazdy.

Wymierne oszczędności

Obniż koszty dzięki:

  • niższemu kosztowi prądu w porównaniu do cen paliwa,
  • niskim kosztom eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów,
  • wykorzystaniu trybu ECO.

Prosta obsługa

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki różnym sposobom ładowania oraz nawigacji online możesz w każdej chwili znaleźć punkt ładowania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 Aplikacja MyPeugeot pozwoli Ci także zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak ładowanie akumulatora i wstępne ogrzewanie kabiny. 

Ponadto gdy potrzebujesz większego zasięgu, Mobility Pass umożliwi Ci wynajem samochodu z silnikiem spalinowym w korzystnej cenie (dostępne w 2020 roku).

 

 

  

Stymulujący PEUGEOT i-Cockpit® 3D

W środku nowy PEUGEOT e-208 wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantary© i tkaniny Gréval. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla Twojego komfortu i komfortu Twoich pasażerów.

 

Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym. Możesz teraz w pełni skupić się na przyjemności prowadzenia:

- Tryby jazdy: Eco/ Normal/ Sport

- Pozostały zasięg  

- Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

 

 

TECHNOLOGIE

W 100% ELEKTRYCZNY

 

Nowy silnik elektryczny

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowym samochodem.

 

Mocny akumulator

Nowa zelektryfikowana platforma modułowa e-CMP została opracowana z uwzględnieniem miejsca na akumulator wysokonapięciowy o dużej pojemności 50 kW, a jednocześnie pozwala zachować dużo miejsca w kabinie i pojemny bagażnik. Akumulator ma 8-letnią gwarancję do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności. 

 

 

 

Ładowanie w domu i w pracy

PEUGEOT e-208 można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu przewodu dostarczonego z samochodem w ciągu 24 godzin.

Możesz również znacznie szybciej i bezpiecznie naładować akumulator e-208 z oferowanego przez nas urządzenia Wallbox. Pełny cykl ładowania może zostać skrócony do 7 godzin i 30 minut w przypadku Wallboxa o mocy 7,4 kW.

Nie musisz również martwić się o jego instalację, ponieważ zaproponujemy Ci rozwiązanie skrojone specjalnie dla Ciebie.